Zadzwoń! +48 532 424 824

ZEGPAR Paweł Mazurczyk, ul.Ogrodowa 33a, 43-200 Pszczyna

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Szlaban parkingowy PAP-E

Szlabany z grupy PAP-E (Economic) stanowią doskonałe uzupełnienie szlabanów PAP-B (Beyond). Polecane są wszędzie tam, gdzie prędkość otwarcia może zaczynać się od 1,5sek. Niezwykle trwałe i proste w budowie.

Szlaban PAP-E

Nowoczesny, szybki, niezawodny

Szlaban PAP-B

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań udało się skonstruować specjalny sterownik (główna płyta sterująca), który pozwala w sposób optymalny i płynny sterować przyspieszeniem i hamowaniem silnika uzyskując czas otwarcia 0,8 sek. oraz stosować ramię o długości do 6 m.
Szlaban PAP-B

Dostawa i montaż systemu parkingowego Amano

Standardowe rozwiązanie, wykorzystujące wszystkie podstawowe elementy kompletnego systemu parkingowego tj. dystrybutor biletów na wjedzie, terminal wyjazdowy, kasa automatyczna do poboru opłat parkingowych. Zastosowano system o wysokiej jakości – Amano (seria GT) wykorzystujący bilety papierowe z paskiem magnetycznym. Elementy systemu Amano (dystrybutor, terminal, kasa automatyczna są wyposażone w monitory kolorowe, umożliwiające wyświetlanie reklam). Zastosowane szlabany posiadają bardzo krótki czas otwarcia – 0,8 sekundy. Częstotliwość otwarć – 400 ÷ 600/dzień.

Jastrzębski zakład komunalny szlaban Szlaban przy Jastrzębskim Zakładzie Komunalnym Szlaban Parkingowy w Jastrzębiu

Grudzień 2012
Jastrzębski Zakład Komunalny
ul. Dworcowa 17D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

 

Aktualności

 • Dlaczego PAP-E lub PAP-B ?

  20-07-2015
  Dlaczego PAP-E lub PAP-B ?

  Szlabany seri PAP (PAP-E, PAP-B) zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki, z wykorzystaniem podzespołów o najwyższej jakości. Polecane do wszystkich rodzajów...

  Czytaj więcej...

 • NOWOŚĆ na rynku szlabanów

  20-07-2015
  NOWOŚĆ na rynku szlabanów

  Przedstawiamy Państwu szlaban parkingowy PAP-B o nieograniczonym zakresie stosowania. Bardzo szerokie spektrum jego parametrów, zaczynając od długość ramienia (3,0 – 6,0 m) przez unikalne...

  Czytaj więcej...

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia systemu parkingowego lub strefy płatnego parkowania. Produkty, które oferuje firma ZEGPAR cechują się jakością wykonania na najwyższym poziomie, niezawodnością oraz wysoką trwałością.

Nasze bogate doświadczenie pozwola zaproponować każdemu klientowi optymalne rozwiązanie w niezwykle rozsądnej cenie, stworzone na podstawie dokładnej analizy jego oczekiwań i potrzeb, wykorzystujące nowoczesną, dostępną na rynku technologię.

Nasze rozwiązania i produkty znajdziecie Państwo na terenie wielu miast w Polsce→Lista realizacji

Oferujemy pełen zakres usług oraz pełną gamę produktów: