Zadzwoń! +48 532 424 824

ZEGPAR Paweł Mazurczyk, ul. Dobrawy 1, 43-200 Pszczyna

Szlabany serii PAP zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki, z wykorzystaniem podzespołów o najwyższej jakości. Polecane do wszystkich rodzajów parkingów: małe, duże, miejskie, zakładowe, do stosowania w galeriach handlowych i na płatnych autostradach, doskonale nadaje się do stosowania w różnych systemach parkingowych.

Cechy takie jak trwałość, funkcjonalność, duża żywotność (ponad 5-10 milionów cykli), duży zakres czasów otwarcia (0,8sek. - 5,0sek), długość ramion (3,0m - 6,0m) oraz bardzo korzystny stosunek ceny do jakości - sprawiają, że szlabany te są niezwykle popularne i cenione na rynkach całego świata.

 

Przedstawiamy Państwu szlaban parkingowy PAP-B o nieograniczonym zakresie stosowania. Bardzo szerokie spektrum jego parametrów, zaczynając od długość ramienia (3,0 – 6,0 m) przez unikalne rozwiązania techniczne m.in. silnik torque, wyświetlacz LED komunikatów/kodów z informacjami o parametrach pracy), aż po regulowany czas otwarcia 0,8sek. – 5,0 sek. , pozwala na wykorzystanie go w miejscach gdzie wymagana jest bardzo duża przepustowość i krótki czas otwarcia np. autostrady, galerie handlowe, parkingi wielopoziomowe, w zakladach pracy oraz parkingach gdzie wymagana jest duża szerokość przejazdu - jest urządzeniem niezwykle UNIWERSALNYM.

Pondato chcielibyśmy zwrócić uwagę na NIESPOTYKANĄ - bardzo dużą żywotność urządzenia  ( 5-10 mln. cykli ), która gwarantuje bezawaryjną, bezobsługową i prawdiłową pracę szlabanu parkingowego PAP-B przez wiele lat.

Biorąc pod uwagę cechy takie jak: płynność ruchu ramienia i płynne hamowanie, brak wydzielania ciepła, wysoką „kulturę” pracy, długoletni czas użytkowania, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Państwu produkt dostępny tylko u nas.

Szczegóły dotyczące tego szlabanu znajdą Państwo tutaj >>>.