Zadzwoń! +48 532 424 824

ZEGPAR Paweł Mazurczyk, ul. Dobrawy 1, 43-200 Pszczyna

Przedstawiamy Państwu szlaban parkingowy PAP-B o nieograniczonym zakresie stosowania. Bardzo szerokie spektrum jego parametrów, zaczynając od długość ramienia (3,0 – 6,0 m) przez unikalne rozwiązania techniczne m.in. silnik torque, wyświetlacz LED komunikatów/kodów z informacjami o parametrach pracy), aż po regulowany czas otwarcia 0,8sek. – 5,0 sek. , pozwala na wykorzystanie go w miejscach gdzie wymagana jest bardzo duża przepustowość i krótki czas otwarcia np. autostrady, galerie handlowe, parkingi wielopoziomowe, w zakladach pracy oraz parkingach gdzie wymagana jest duża szerokość przejazdu - jest urządzeniem niezwykle UNIWERSALNYM.

Pondato chcielibyśmy zwrócić uwagę na NIESPOTYKANĄ - bardzo dużą żywotność urządzenia  ( 5-10 mln. cykli ), która gwarantuje bezawaryjną, bezobsługową i prawdiłową pracę szlabanu parkingowego PAP-B przez wiele lat.

Biorąc pod uwagę cechy takie jak: płynność ruchu ramienia i płynne hamowanie, brak wydzielania ciepła, wysoką „kulturę” pracy, długoletni czas użytkowania, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Państwu produkt dostępny tylko u nas.

Szczegóły dotyczące tego szlabanu znajdą Państwo tutaj >>>.