Zadzwoń! +48 532 424 824

ZEGPAR Paweł Mazurczyk, ul. Dobrawy 1, 43-200 Pszczyna

Nowoczesny, szybki, niezawodny

Szlaban PAP-BD

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań udało się skonstruować specjalny sterownik (główna płyta sterująca), który pozwala w sposób optymalny i płynny sterować przyspieszeniem i hamowaniem silnika uzyskując czas otwarcia 0,8 sek. oraz stosować ramię o długości do 6 m.
Szlaban PAP-BD

 

System kontroli wjazdu dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie

 

Cały system kontroli wjazdu składa się z głównego miejsca wjazdowo/wyjazdowego oraz dwóch dodatkowych wjazdów oraz wyjazdów. Systemem został objęty cały teren ośrodka. Zostały zainstalowane również kamery. Główny system parkingowy jest to system Amano (seria GT) z nośnikiem informacji w postaci biletu papierowego z paskiem magnetycznym. Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie wjeżdżają na podstawie ważnych kart abonamentowych uaktywnianych w punkcie kasowym ręcznym, w którym dokonuje się również opłat parkingowych. Dzienna ilość otwarć 600 – 800 razy, system wysokiej klasy, jeden z najlepszych na rynku.

 

system parkingowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie system kontroli wjazdu

Aktualności

 • Dlaczego PAP-B ?

  20-07-2015
  Dlaczego PAP-B ?

  Szlabany serii PAP zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki, z wykorzystaniem podzespołów o najwyższej jakości. Polecane do wszystkich rodzajów parkingów: małe,...

  Czytaj więcej...

 • Szlaban PAB-BD

  20-07-2015
  Szlaban PAB-BD

  Przedstawiamy Państwu szlaban parkingowy PAP-B o nieograniczonym zakresie stosowania. Bardzo szerokie spektrum jego parametrów, zaczynając od długość ramienia (3,0 – 6,0 m) przez unikalne...

  Czytaj więcej...

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia systemu parkingowego lub strefy płatnego parkowania. Produkty, które oferuje firma ZEGPAR cechują się jakością wykonania na najwyższym poziomie, niezawodnością oraz wysoką trwałością.

Nasze bogate doświadczenie pozwola zaproponować każdemu klientowi optymalne rozwiązanie w niezwykle rozsądnej cenie, stworzone na podstawie dokładnej analizy jego oczekiwań i potrzeb, wykorzystujące nowoczesną, dostępną na rynku technologię.

Nasze rozwiązania i produkty znajdziecie Państwo na terenie wielu miast w Polsce→Lista realizacji

Oferujemy pełen zakres usług oraz pełną gamę produktów: